קופל גרופ סטארט שירותי רכב | שירות תיקונים למוצרי חשמל | שירותי דרך וגרירה

דבר המנכ"ל:

קופל גרופ נוסדה בשנת 1999 ובעלת הון אנושי של יותר למעלה מ – 100 עובדים מקצועיים וותיקים.

מאות ספקים וקבלני משנה בשיתוף עשרות מומחים עסוקים בכל דקה בפיתוח וייעול מערך השירות ל 300,000 לקוחות.

אנחנו נותנים דגש על רמת SLA גבוהה המעידה על אחוז שימור לקוחות גבוה וגרעין לקוחות אוהד.

אנחנו דוגלים בחדשנות ודואגים לפתח מוצרים חדשים אשר יתאימו לצרכן הישראלי בדגש על מוצרים משלימים תחת קורת גג אחד. הבנו כי הצרכן זקוק למוקד שירות אחד אשר ייתן לו מענה למגוון רחב של בעיות.

אנחנו רואים בסקטור סוכני הביטוח של ישראל כאנשי מקצוע בתחום המוצרים המשלימים. היחס האישי שנותן סוכן הביטוח ללקוחותיו וזמינותו הרבה יוצרת שיתוף פעולה ארוך טווח המושתת על יחסי אמון הדדיים. אנחנו בחרנו להעניק לסוכני הביטוח מגוון פתרונו וכלים משלימים אותם יוכל להציע ללקוחותיו ובכך למנף את עסקיו.

חברתנו מאמינה בלמידה והתייעלות מתמדת. על כן בחרה חברתנו לקבל ייעוץ שוטף ממספר אנשי מקצוע בתחום הכלכלי, הארגוני והמשפטי.

אנחנו פועלים מתוך חזון ושאיפה להוביל, לצמוח ולפרוץ גבולות בכל תחומי פעילותנו על מנת שלקוחותינו בארץ יוכלו ליהנות מפתרונות כוללים יחודיים המבוססים על חדשנות ויצירתיות טכנולוגית כל זאת תחת קורת גג אחת.

חתימת המנכ''ל בלבן עם רקע שקוף

הופכים לקוחות לאוהדים

מיקי קופל, מנכ"ל ובעלים

Kopell Group

קופל גרופ מובילים בכתבי שירות שנה שנייה ברציפות

בכנס אלמנטר של לשכת סוכני הביטוח שהתקיים בנובמבר 2018 באילת זכתה חברת קופל גרופ במקום הראשון ובפער ניכר על פני החברות המתחרות בסקר שנערך בקרב למעלה מ-600 סוכני ביטוח בקטגוריה של כתבי שירות מחוץ לפוליסה. יש לציין כי קופל-גרופ זוכים באותו הסקר זו השנה השנייה ברציפות, כשהם עוברים בדרך את החברות המתחרות. סטארט – קופל מחזיקה כיום בנתח שוק של 29% מכתבי השירות המשווקים בחברות הביטוח.

מיקי קופל מנכ"ל החברה: "אנו רואים בזכייה זו הבעת אמון מלאה של סוכני הביטוח בישראל בקופל גרופ ורוצים להודות על תמיכה של למעלה מ-20 שנה".

צור קשר
צפה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני